NATEMAT POLECA Pojechaliśmy do Puszczy Białowieskiej. To nie kornik i minister Szyszko są największymi szkodnikami

Dzień Wojownika!

Cancer Fighters
Nazywają się Cancer Fighters i organizują "Dzień wojownika" na dziecięcych oddziałach onkologicznych!

Będąc prezesem fundacji Rak'n'Roll powołałam grupę Fajterek R'n'R. Fajterek - bo jak co do czego przyszło, to okazało się, że- była i jest - to grupa wyjątkowych dziewczyn. Faceci jakoś się zmyli. Poważnie!
Fajterki m.in. odwiedzały szpitale i hospicja - pozostawiają jakieś kolorowe niespodzianki, montowały (dosłownie!:)) Biblioteczkę R'n'R, w których można znaleźć lekturę niekoniecznie onkologiczną. Uwielbiam młodych Fajterów! Robią dym:) Fajterki powstały właśnie po to, aby odwiedzać szpitale i - jak później wyszło - hospicja i robić mały, kolorowy dym, który ma skutkować uśmiechem na twarzy dorosłych pacjentów.Z wielką radością odnotowałam fakt pojawienie się Fajtera - faceta :) Marek Kopyść to młody chłopak, który planuje przewrót szpitalny:) Jako dziecko zachorował na raka, wygrał z chorobą i teraz wspiera najmłodszych pacjentów.
Ekipa Marka póki co działa we Wrocławiu i Olsztynie. Nazywają się Cancer Fighters! Ich celem jest motywowanie najmłodszych pacjentów do walki z chorobą i "pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do zaprezentowania swojej wewnętrznej siły"! I tak na oddziałach onkologicznych pojawiają się motywatorzy:), organizowane są profesjonalne sesje zdjęciowe dla pacjentów, które eksponują ich siłę w walce z chorobą. Dzieje się...

Przyszedł czas na zorganizowanie większej akcji - Dnia wojownika. Cel akcji został jasno określony: wywołanie uśmiechów na twarzy małych pacjentów-wojowników!

My - młodzi i starsi - możemy do akcji dołożyć swoje trzy grosze. Autorzy akcji zachęcają do udostępnienia zdjęcia na profilach społecznościowych z transparentem ‪#‎dzieńWojownika‬ oraz do wsparcia akcji finansowo: https://pomagam.pl/dzienwojownika.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na worek z amunicją: prezenty dla dzieciaków, animacje, zabawy prowadzone przez Superbohaterów, miliony balonów, odwiedziny postaci z bajek, materiały, dzięki którym kliniki zamienią się w baśniowe krainy.

Bardzo chciałabym, żeby Dzień Wojownika opanował polskie oddziały onkologiczne, podobnie jak np. Halloween opanowuje Jimmy Fund Clinic z Dana–Farber Cancer Institute w Bostonie:)
fot. Jimmy Fund Clinic z Dana–Farber Cancer Institute w Bostonie


Za wojowników - jako starsza ciotka przebywająca w cywilu - MOCNO TRZYMAM KCIUKI!!!:)
Trwa ładowanie komentarzy...